official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
GROSELJ Zan
1993
SLO
1:42.50
12.92
2
TRIKHICHEV Pavel
1992
RUS
+0.08
13.48
2
SPIK Jakob
1994
SLO
+0.08
13.48
4
OHKOSHI Ryunosuke
1988
JPN
+0.53
16.64
5
DVORNIK Aljaz
1995
SLO
+0.84
18.82
6
FEASEY Willis
1992
NZL
+0.95
19.59
7
KYUNG Sung-hyun
1990
KOR
+1.10
20.65
8
TAYLOR Laurie
1996
GBR
+1.44
23.04
9
BARWOOD Adam
1992
NZL
+1.87
26.06
10
SHIMIZU Dai
1990
JPN
+2.07
27.46
11
PYASIK Evgenij
1993
RUS
+2.72
32.03
12
MIYAMOTO Shinya
1992
JPN
+2.80
32.59
13
VERBEKE Tom
1997
BEL
+2.89
33.22
14
KAKIZAKI Yumenosuke
1995
JPN
+2.97
33.78
15
KIM Hyeon-soo
1995
KOR
+3.00
33.99
16
HONG Dong-kwan
1995
KOR
+3.16
35.12
17
KOYAMA Yohei
1998
JPN
+3.31
36.17
18
ALEKHIN Nikita
1998
RUS
+3.51
37.58
19
LEE Han-Hee
1997
KOR
+3.77
39.40
20
PARK Je-yun
1994
KOR
+3.84
39.89
21
FUKASE Satoshi
1996
JPN
+3.87
40.10
22
JUNG Min-Sik
1997
KOR
+4.10
41.72
23
MITSUI Kyohei
1993
JPN
+4.20
42.42
24
FUJIHARA Sota
1994
JPN
+4.28
42.98
25
DRUGOV Yuriy
1995
RUS
+4.31
43.20
26
SHIN Masanori
1993
JPN
+4.45
44.18
27
YOKOYAMA Ryutaro
1997
JPN
+4.74
46.22
28
MATSUMOTO Tatsuki
1996
JPN
+5.27
49.94
29
ULYANOV Dmitrij
1983
RUS
+5.39
50.78
30
ZHILIN Alexey
1992
RUS
+5.63
52.47
31
YAHATA Yuzuki
1999
JPN
+6.15
56.12
31
PARK hyuk
1990
KOR
+6.15
56.12
33
CHOI Chang-hyun
1994
KOR
+6.23
56.68
34
BIRKNER Alexander
1998
USA
+8.25
70.87
35
JO Kwang-ho
1995
KOR
+8.99
76.07
36
NAKAGAWA Shin
1998
JPN
+10.27
85.06
37
KOYAMA Kei
2000
JPN
+10.42
86.11
38
KANG Chang-Yeon
1999
KOR
+11.56
94.12
39
BYEON Jin-hwan
1996
KOR
+12.62
101.57
40
CARLSON Hunter
1998
USA
+14.49
114.70
41
KIM Min-Hyung
2000
KOR
+14.68
116.04
42
WI Kyung-In
1999
KOR
+16.48
128.68
43
YUN Soo-Min
1999
KOR
+16.91
131.70
44
SHIN Jeong-Woo
1999
KOR
+17.31
134.51
45
GIM Kun-Hui
2000
KOR
+20.44
156.50
46
BAIK Seung-Heon
1998
KOR
+21.67
165.14
47
KIM Byeong-Hee
1999
KOR
+27.74
207.78
48
AN Hyo-Jun
1999
KOR
+30.61
227.94
49
PARK Jun-Hyeong
1999
KOR
+42.63
312.37
Did not finish 2nd run
Did not finish 1st run
KIM Byeong-Cheol
2000
KOR
JANG Jae-Young
1999
KOR
PARK Chan-Woo
2000
KOR
SHIN Yong-Soo
2000
KOR
CHOI Min-seok
2000
KOR
KIM Sung-Jun
1997
KOR
LEE Jae-Young
1999
KOR
YANG Dong-Hyuk
1998
KOR
SUGAWARA Yasutaka
1996
JPN
LEE Jeong-jae
1994
KOR
VORONOV Aleksandr
1997
RUS
YOON Jong-seok
1993
KOR
WAKATSUKI Hayata
1999
JPN
SATO Shintaro
1996
JPN
LEE Jang-woo
1995
KOR
GOTO Yushi
1997
JPN
SULLIVAN Bridger
1995
USA
YAMAKOSHI Ryohei
1996
JPN
TAKEDA Kazumasa
1994
JPN
RIABITCA Konstantin
1997
RUS
KONO Kyosuke
1991
JPN
FALAT Matej
1993
SVK
EFIMOV Simon
1996
RUS
Did not start 1st run