official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
STEHLE Dominik
1986
GER
1:42.88
10.34
2
NANI Roberto
1988
ITA
+0.27
11.97
3
WIESER Manuel
1990
AUT
+0.54
13.59
4
VIDOVIC Matej
1993
CRO
+0.55
13.65
5
SAMSAL Dalibor
1985
CRO
+0.70
14.56
6
STRASSER Linus
1992
GER
+0.72
14.68
7
LAHDENPERAE Anton
1985
SWE
+0.82
15.28
8
KRAUTSCHNEIDER Thomas
1992
AUT
+1.84
21.43
9
LENGAUER-STOCKNER Hannes
1993
AUT
+2.50
25.41
10
BREU Raffael
1994
GER
+3.14
29.26
11
ZIMMERMANN Paul
1993
AUT
+3.49
31.37
12
GRAF Mathias Elmar
1996
AUT
+3.74
32.88
13
MLINSEK Filip
1988
SLO
+3.79
33.18
14
ROTA Nicola
1989
ITA
+3.82
33.36
15
BINDERITSCH Bernhard
1994
AUT
+3.93
34.02
16
BORGNAES Christian
1996
AUT
+3.94
34.08
17
WASMEIER Lukas
1994
GER
+4.40
36.86
18
DELSANTE Rocco
1991
ITA
+4.42
36.98
19
LADNER Marco
1996
AUT
+4.64
38.30
20
TREMMEL Anton
1994
GER
+4.85
39.57
21
GEIER Gerald
1993
AUT
+5.17
41.50
22
GRUBER Christof
1995
AUT
+8.84
63.61
23
GRUBER David Lukas
1996
AUT
+9.67
68.62
24
SPIEGL Michael
1997
AUT
+12.30
84.47
25
WURZER Raphael
1991
AUT
+15.73
105.14
26
OETTL REYES Manfred
1993
PER
+16.07
107.18
27
BREITFUSS Gregor
1997
AUT
+18.13
119.60
Did not finish 2nd run
SCHOEPF Kevin
1997
AUT
STUECKLBERGER Martin
1996
AUT
BAURECHT Markus
1994
AUT
ZAECHLING Florian
1995
AUT
LUERZER Sebastian Leonhard
1995
AUT
OBAUER Gotthard
1996
AUT
KIENREICH Julian
1996
AUT
BABINSKY Stefan
1996
AUT
DUERAGER Matthaeus
1994
AUT
FINAZZER Sebastiano
1993
ITA
KOLEGA Elias
1996
CRO
SUGAI Ryo
1991
JPN
RAGGINGER Christian
1993
AUT
TESTA Andrea
1991
ITA
HOFER Alex
1994
ITA
KAINER Helmut
1993
AUT
LAHNSTEINER Maximilian
1996
AUT
WALCH Magnus
1992
AUT
TRAXL Michael
1993
AUT
SAXVALL Per
1989
SWE
DEVILLE Cristian
1981
ITA
KRYZL Krystof
1986
CZE
Did not finish 1st run
LATASTER Etienne
1984
NED
STRAUB Jakub
1997
CZE
STROBL Mario
1997
AUT
PAYR Marco
1997
AUT
BAUMANN Clemens
1996
AUT
SCHWEIGER Sebastian
1996
AUT
VERBEKE Tom
1997
BEL
MOSER Florian
1995
AUT
WINKLER Manuel
1995
AUT
TSUGUI Yuya
1990
JPN
VOGLREITER Stephan
1995
AUT
RHOMBERG Adrian
1996
AUT
SENDLHOFER Lukas
1996
AUT
WALCH Linus
1994
AUT
NEUREITER Patrick
1993
AUT
LANZINGER Christoph
1995
AUT
SCHWAIGER Johann
1994
GER
ABRAMOVIC Marko
1996
CRO
WIMMLER Maximillian
1994
AUT
DRACK Fabian
1995
AUT
ERLER Tobias
1995
AUT
EBNER Josef
1994
AUT
HOFSTAEDTER Christoph
1995
AUT
MAGRI Giordano
1991
ITA
SAUTER Paul
1994
GER
KNAUSS Andreas
1990
AUT
KOELL Alexander
1990
SWE
RAUCHFUSS Julian
1994
GER
LEITGEB Richard
1994
AUT
DAMIAN Johannes
1992
ITA
GASPERIN Timi
1990
SLO
KARELLY Manuel
1993
AUT
ROMANO Francesco
1991
ITA
CALOVINI Mathias
1992
AUT
GASSNER Philipp
1992
GER
TREJBAL Filip
1985
CZE
ALAERTS Kai
1989
BEL
Disqualified 1st run