official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
KRYZL Krystof
1986
CZE
1:33.46
11.92
2
LEITGEB Richard
1994
AUT
+0.03
12.15
3
RAUCHFUSS Julian
1994
GER
+0.21
13.54
4
DVORNIK Aljaz
1995
SLO
+0.24
13.77
5
BARWOOD Adam
1992
NZL
+0.28
14.08
6
KYUNG Sung-hyun
1990
KOR
+1.17
20.93
7
KONO Kyosuke
1991
JPN
+1.18
21.01
8
HAUGEN Per Torstein
1994
NOR
+1.24
21.47
9
PFIFFNER Marco
1994
LIE
+1.64
24.55
10
SHARP Keegan
1997
CAN
+2.31
29.72
11
HONG Dong-kwan
1995
KOR
+3.07
35.57
12
JUNG Min-Sik
1997
KOR
+3.14
36.11
13
THROM Benjamin
1996
USA
+3.29
37.27
14
PROIOS Ioannis
1995
GRE
+3.70
40.42
15
HEDELIN Olof
1998
SWE
+3.83
41.43
16
MCCONVILLE Corey
1997
CAN
+4.33
45.28
17
COOKSON Bryan
1994
CAN
+4.84
49.21
18
SALVI Mauro
1998
ITA
+5.14
51.52
19
GRUBMAN Ellis
1995
USA
+6.38
61.07
20
PIAZZA Matteo
1998
SUI
+6.72
63.69
21
VAN DEURSEN Jake
1994
USA
+7.43
69.16
22
MCGRATH Scott
1999
USA
+7.77
71.78
23
ANDREWS Sam
1996
NZL
+9.18
82.64
24
YATES Dawson
2000
CAN
+10.57
93.35
25
LOEFFEN-GALLAGHER Ben
1997
NZL
+14.25
121.70
26
BAXTER-MCASEY Ethan
2001
NZL
+16.71
140.65
27
ELLIS Ben
2000
NZL
+17.54
147.05
28
AMON-FRANCESCHI Bruno
2001
USA
+18.48
154.29
29
CLARKE Callum
2001
GBR
+19.31
160.68
30
BLOOM Ryan
2001
GBR
+20.71
171.47
31
SHERLOCK Jay
2001
NZL
+35.02
281.71
Did not finish 2nd run
Disqualified 2nd run
Did not finish 1st run
LOEKKEVIK-JACOBSEN Victor Frederik
2000
DEN
SHRESTHA Saphal-Ram
1998
NEP
DORFMAN Robert
1998
GBR
FITZGERALD George
1999
NZL
FARNSWORTH Joseph
1999
NZL
MILLER Asa
2000
PHI
SOSNKOWSKI Kazimir
2001
USA
CASHMORE William
2001
NZL
TAKADA Shunnosuke
2001
JPN
FOLKMAN Jack
2001
USA
RICH Jackson
1998
NZL
TSUTSUMI Masashi
1999
JPN
THOMAS Tucker
2001
USA
WEEKS Oliver
2001
GBR
WILLS Angus
1999
GBR
LYNCH Ian
2000
USA
THUERIG Robin
1997
SUI
WIGGENHAUSER Sandro
1997
SUI
MATEL Samuel
1996
USA
LEBLANC Gus
2000
USA
ZAVECKAS Rokas
1996
LTU
OSSELAER Ian
1998
USA
KNORPP Griffin
1998
USA
NARDELLI Martin
1998
ITA
SNYDER Will
1998
USA
CARDAMONE Devon
1995
USA
JAROSCAK Miroslav
1999
SVK
DOBLER Yannik
1997
SUI
MUELLER Tagert
1997
USA
YATES Cooper
1997
CAN
GAVETT Tim
1998
USA
WAGNER Kalle
1997
USA
DVORNIK Jaka
1997
SLO
ALKIER Justin
1998
CAN
YOUNG Joseph
1996
CAN
ROSSUM VAN Max
1998
NED
VERBEKE Tom
1997
BEL
VAN DEN BROECKE Dries
1995
BEL
WOOLSON Thomas
1993
USA
FEASEY Willis
1992
NZL
Disqualified 1st run
Did not start 1st run