official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
STRASSER Linus
1992
GER
1:24.26
8.00
2
STEHLE Dominik
1986
GER
+0.10
8.85
3
RASCHNER Dominik
1994
AUT
+1.01
16.63
4
SAMSAL Dalibor
1985
HUN
+1.38
19.79
5
GSTREIN Fabio
1997
AUT
+1.54
21.16
6
LUITZ Stefan
1992
GER
+1.70
22.53
7
WINKELHORST Steffan
1992
NED
+1.76
23.04
8
GRAF Mathias
1996
AUT
+1.86
23.89
9
MEISEN Adrian
1997
GER
+2.03
25.35
10
SCHMID Philipp
1986
GER
+2.05
25.52
11
STROLZ Johannes
1992
AUT
+2.35
28.08
12
MEISEN Bastian
1996
GER
+2.63
30.47
13
TREMMEL Anton
1994
GER
+2.89
32.69
14
RAUCHFUSS Julian
1994
GER
+3.55
38.33
15
HIMMELSBACH Fabian
1999
GER
+4.18
43.72
16
GASSNER Philipp
1992
GER
+4.38
45.43
17
DICK Lukas
1996
GER
+4.41
45.68
18
MOYNIHAN Nicholas
1994
GBR
+5.67
56.45
19
RICHTER Pirmin
2000
GER
+8.11
77.30
20
WEINGARTNER Lukas
1999
GER
+9.13
86.02
21
KUCERA Leon
1997
GER
+11.79
108.75
22
WAIBEL Jonas
2000
GER
+12.31
113.19
23
DICK Philipp
1998
GER
+15.37
139.34
24
ERLACHER Samuel
2000
GER
+17.89
160.87
Did not finish 2nd run
SCHLOSSER Jakob
2000
GER
BRUNNER Lorenz
2000
GER
BOCK Joel
1999
GER
HOELZL Leander
2000
GER
NANTSCHEV Simon
1998
GER
URLAUB Felix
2000
GER
HIEMER Marvin
2000
GER
SCHMETZER Ole
2000
GER
DORN Carlo
1998
GER
GRAMMEL Anton
1998
GER
FEURSTEIN Patrick
1996
AUT
PFOEDERL Nikolaus
1998
GER
LAHNSTEINER Maximilian
1996
AUT
HEGELE Georg
1996
GER
TAYLOR Laurie
1996
GBR
RUELAND Simon
1997
AUT
BINDERITSCH Bernhard
1994
AUT
ROENNGREN Mattias
1993
SWE
SAUTER Paul
1994
GER
Did not finish 1st run
KLINGLER Felix
1999
GER
BRUNNER Leon
2000
GER
ZINK Louis
1999
GER
BURKHART Max
2000
GER
LEHMAN Kai
2000
GER
MARGREITER Dennis
1999
GER
MATHE Louis
2000
GER
NEUBER Tobias
2000
GER
GLAESS Gregor
2000
GER
MAGG Luca
2000
GER
MAYR Marinus
2000
GER
SCHINDLER Felix
2000
GER
SOMMER Nikolai
2000
GER
BRENCE Christoph
1999
GER
SCHMID Philipp
2000
GER
GATTER Paul
1999
GER
HEGELE Matthias
1999
GER
FISCHER Florian
2000
GER
MALINOVSKY Eugene
1998
CAN
SCHMIDT Tobias
1999
GER
DATZER Yannick
1999
GER
FETSCHER Moritz
1999
GER
AMMAN Sebastian
2000
GER
SIEGMUND Tim
1998
GER
FROST Roman
1999
GER
BOLZ Jonas
1999
GER
KUHNLE Yannick
1998
GER
NIEMEYER Nicola
1994
SUI
DORSCH Ferdinand
1997
GER
RAPOSO Charlie
1996
GBR
TANNER Luca
1997
AUT
GRATZ Fabian
1997
GER
Disqualified 1st run
Did not start 1st run