official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
KRANJEC Zan
1992
SLO
2:00.17
6.00
2
TRIKHICHEV Pavel
1992
RUS
+0.36
8.94
3
OHKOSHI Ryunosuke
1988
JPN
+1.83
20.92
4
PYASIK Evgenij
1993
RUS
+2.16
23.62
5
GROSELJ Zan
1993
SLO
+3.09
31.20
6
KIM Hyeon-tae
1990
KOR
+3.28
32.75
7
KOYAMA Yohei
1998
JPN
+3.37
33.48
8
FEASEY Willis
1992
NZL
+3.47
34.30
9
WAKATSUKI Hayata
1999
JPN
+4.71
44.41
10
ZHILIN Alexey
1992
RUS
+5.28
49.06
11
FALAT Matej
1993
SVK
+5.62
51.83
12
KYUNG Sung-hyun
1990
KOR
+5.69
52.40
13
MATSUMOTO Tatsuki
1996
JPN
+6.01
55.01
14
KAKIZAKI Yumenosuke
1995
JPN
+6.14
56.07
15
SIMARI BIRKNER Cristian Javier
1980
ARG
+6.19
56.48
16
NOVIKOV Vladislav
1993
RUS
+7.02
63.25
17
KOYAMA Kei
2000
JPN
+7.17
64.47
18
VORONOV Aleksandr
1997
RUS
+7.23
64.96
19
VERBEKE Tom
1997
BEL
+7.39
66.27
20
MIYAMOTO Shinya
1992
JPN
+7.52
67.33
21
BARWOOD Adam
1992
NZL
+7.70
68.79
22
SHIMIZU Dai
1990
JPN
+7.97
71.00
23
JUNG Min-Sik
1997
KOR
+9.10
80.21
24
BIRKNER Alexander
1998
USA
+9.17
80.78
25
SHIOIRI Takashi
1998
JPN
+9.58
84.13
26
BAE Jun-Woo
1998
KOR
+10.87
94.65
27
KIM Hyeon-soo
1995
KOR
+11.08
96.36
28
KIM Dong-Cheul
1997
KOR
+11.78
102.07
29
SEINO Koyu
1993
JPN
+11.88
102.88
30
KIM Sung-Jun
1997
KOR
+15.61
133.30
31
SATO Shintaro
1996
JPN
+16.74
142.52
32
KWON Ki-Yun
1998
KOR
+16.98
144.47
33
KANG Chang-Yeon
1999
KOR
+18.76
158.99
34
CHO Bum-Hee
2000
KOR
+19.49
164.94
35
GIM Kun-Hui
2000
KOR
+22.04
185.74
36
LEE Jae-Young
1999
KOR
+24.34
204.50
37
SHIN Jeong-Woo
1999
KOR
+25.27
212.08
38
AN Hyo-Jun
1999
KOR
+25.58
214.61
39
YUN Soo-Min
1999
KOR
+26.07
218.60
Did not finish 2nd run
Did not finish 1st run
WENK Alfred
1999
AUS
PARK Chan-Woo
2000
KOR
SHIN Yong-Soo
2000
KOR
HAN Se-hyeon
1996
KOR
CHOI Min-seok
2000
KOR
KANG Myoung-Gyu
2000
KOR
LEE Jae-Jun
2000
KOR
CARLSON Hunter
1998
USA
BYEON Jin-hwan
1996
KOR
LEE Jang-woo
1995
KOR
OK Youn-Sang
1998
KOR
LEE Jeong-jae
1994
KOR
YANG Dong-Hyuk
1998
KOR
YOON Jong-seok
1993
KOR
CHOI Chang-hyun
1994
KOR
LEE Han-Hee
1997
KOR
JO Kwang-ho
1995
KOR
SMITH Warren Cummings
1992
EST
MAJOR Billy
1996
GBR
PRIELOZNY Matej
1997
SVK
YOKOYAMA Ryutaro
1997
JPN
TAYLOR Laurie
1996
GBR
TAKEDA Kazumasa
1994
JPN
YAHATA Yuzuki
1999
JPN
SPIK Jakob
1994
SLO
YAMAKOSHI Ryohei
1996
JPN
ANDRIENKO Aleksander
1990
RUS
GOTO Yushi
1997
JPN
FUKASE Satoshi
1996
JPN
YUKI Tomohiro
1991
JPN
HONG Dong-kwan
1995
KOR
RIABITCA Konstantin
1997
RUS
ALEKHIN Nikita
1998
RUS
PARK Je-yun
1994
KOR
OHMURA Kazuya
1989
JPN
MITSUI Kyohei
1993
JPN
EFIMOV Simon
1996
RUS
SHIN Masanori
1993
JPN
DRUGOV Yuriy
1995
RUS
FUJIHARA Sota
1994
JPN
Did not start 1st run