official results
Rank
Athlete
Year
Nation
Tot. Time
FIS Points
1
BUFFET Robin
1991
FRA
1:18.20
10.85
2
LETITRE Theo
1997
FRA
+0.56
16.01
3
GUILLOT Victor
1996
FRA
+1.19
21.81
4
VAN DEN BROECKE Dries
1995
BEL
+1.21
21.99
5
AMIEZ Steven
1998
FRA
+1.68
26.32
6
VINTER Zak
1998
GBR
+1.75
26.96
7
MAES Sam
1998
BEL
+1.93
28.62
8
ANGUENOT Leo
1998
FRA
+2.01
29.36
9
FALGOUX Remy
1996
FRA
+2.06
29.82
10
RASSAT Paco
1998
FRA
+2.73
35.99
11
SCHMITT Thomas
1999
FRA
+3.21
40.40
12
MASSON Adrien
1997
FRA
+3.29
41.14
13
BORSBOOM Olaf
1995
NED
+3.97
47.40
14
NORAZ Tony
2000
FRA
+3.99
47.59
15
DESGRIPPES Hugo
2000
FRA
+4.18
49.34
16
LEFEVRE Basile
2000
BEL
+4.58
53.02
17
KERBER Maximilian
1997
AUT
+5.09
57.71
18
PIOLAINE Adrien
2000
FRA
+5.29
59.56
19
CARBONERO Adrien
1999
FRA
+5.63
62.69
20
MIDDLETON Fraser
1998
GBR
+5.83
64.53
21
PAOLY Thibault
1998
FRA
+6.17
67.66
22
BONNAZ Benjamin
2000
FRA
+7.14
76.59
23
VAUGHTON Max
1999
GBR
+7.63
81.10
24
LEGGETT Connor
2000
AUS
+8.62
90.22
25
SCHILDERMANS Steve
1996
BEL
+9.49
98.23
26
VANDOORNE Paul Elie
2001
FRA
+10.46
107.16
27
VAN DAELE Lennart
2000
BEL
+12.11
122.35
28
TILLEMANS Hendrik
2000
BEL
+12.73
128.06
29
KAWATO Hiroki
1999
JPN
+13.97
139.47
30
VAN DE VEN Thomas
2001
BEL
+27.41
263.22
Did not finish 2nd run
LINDFORS William
1999
LUX
ALLAEYS Hugo
2001
FRA
MATHIASSEN Carl Nors
2001
DEN
CATRY Maxime
2000
BEL
BLAAFALK Bastian
1998
DEN
BAUWENS Nicolas
1998
BEL
SUNSHINE Ben
2001
USA
RANKIN Charles
2001
GBR
MOEHRING Roy
1999
NED
COATES Theodore
1999
AUS
FARREN Rory
1998
GBR
WILLS Angus
1999
GBR
LAHAYE Eric
1999
BEL
GRANDJEAN Eliot
2000
BEL
OSCH Matthieu
1999
LUX
ROGERS Nelson
1999
FRA
CHAUVET Jeremy
1999
FRA
PARAND Loevan
1999
FRA
BAUDIN Loic
1997
FRA
COLTIER Alexandre
1996
FRA
FAVROT Thibaut
1994
FRA
Disqualified 2nd run
Did not start 2nd run
Did not finish 1st run
VERHEUL Tim
2000
NED
MONTI Fernando
2001
ARG
HUDSON Tom
2001
GBR
HOTERMANS Tim
2000
BEL
KARAVASILI Leonidas
1999
GBR
HORTENSIUS Tom
2001
NED
CASTERMANS Max
1998
LUX
CANTERO Tomas
2000
ARG
VAN CEULEBROECK Dries
2000
BEL
DE DECKER Yoeri
2000
BEL
LAMON Leo
1996
BEL
PICCARD Daron
1996
FRA
BAUMANN Clemens
1996
AUT
VAN DEN BOGAERT Jeroen
1979
BEL
KOTZMANN Adam
1993
CZE
SALERNO Hugo
1995
FRA
POTH Robert
1997
GBR
LEKAENE Sacha
1998
FRA
KLUFTS Evan
1997
FRA
BIRAN Itamar
1998
ISR
ALPHAND Sam
1997
FRA
PIOLAINE Simon
1997
FRA
Disqualified 1st run
Did not start 1st run